מוצרי נייר

מוצרי נייר

מוצרי נייר הינם ציוד משרדי הכרחי בכל משרד. על אף העידן הטכנולוגי בו הכל ממוחשב אין ספק כי מוצרי נייר עדיין לא הוחלפו או נעלמו מהמשרד והם מוצר נצרך ושימושי. אספקה טובה קבועה ואיכותית של מוצרי נייר למשרד היא משמעותית ביותר שכן אין אנו רוצים להימצא ללא נייר צילום או דפים למדפסת, בלוק כתיבה, פתקיות, דפדפות או כל פריט נייר שימושי אחר.

כאמור, מוצרי נייר שימושיים מאוד במשרד אך גם בבית, עבור המשרד הביתי או כציוד בית ספר לילדינו או לסטודנטים. הרי לא ניתן ללמוד ללא מחברות, יומנים, מדבקות, דפדפת, או פנקס כדי לרשום את ההערות המרצה או המורה.

בנוסף, ישנם מוצרי נייר השימושיים ביותר לבתי עסק אשר צורכים נייר קופה או נייר טרמי. חברת אינפוגרף מוצרי נייר הינה ספקית של גלילי נייר טרמי ושל גלילי נייר לקופה וכמו כן מציעה לבתי עסק ציוד משרדי, נייר למדפסת ומוצרי נייר משלימים כמו מעטפות, פתקיות, פתקים נדבקים, מדבקות, פנקסים ועוד.

חברת אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ מתמחה בהדפסת מוצרי נייר ושיווק מוצרים משרדיים למוסדות וחברות במחירים הטובים ביותר בשוק. בין מוצרינו ניתן למצוא מוצרי נייר מגוונים ואיכותיים. בקטגוריה זו תוכלו למצוא את המוצרים הבאים: נייר למדפסת, נייר צילום, מעטפות, דפדפת, פנקסים, פתקיות, מדבקות, יומנים ועוד מוצרי מוצרי נייר רבים. לא מצאתם את מה שחיפשתם? תנו לנו לעזור לכם, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-500-55-55 ותהנו משירות מהיר ואדיב.

בנוסף אינפוגרף מייצרת סוגים שונים של גלילי נייר: נייר טרמי, נייר כימי, נייר נטול עץ בגדלים שונים ובמגוון מארזים. 

ניתן לרכוש גלילי קופה מודפסים (עד שני צבעים) לפי דרישת הלקוח.

לא מצאתם את מה שחיפשתם?

תנו לנו לעזור לכם, וצרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-500-55-55

ותהנו משירות מהיר ואדיב וממחירים ללא תחרות!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ | ציוד משרדי | טל'   03-500-55-55 | פקס   03-550-40-99   | המכתש 6 פינת רחוב החורטים 2 אזור תעשיה חולון | ח.פ 511582264
Logate Technologies | בניית אתרים