חומרים לסוגי הדפסות שונות

התפתחות עולם הדיגיטל וההדפסות, מאפשר לאנשים רבים להדפיס כל שהם רוצים על גבי חולצות או מוצרים שונים. הדפסה על חולצות נעשתה פופולרית וזאת הודות לטכניקות הרבות המאפשרות הדפסה מהירה עם מגוון רה של חומרים איכותיים ומכונות משוכללות. את הדפסות אלו, ניתן כיום למצוא בבתי דפוס רבים הפזורים ברחבי הארץ המציעים הדפסה על חולצות של כיתובים שונים ותמונות.


שימושים שונים בחולצות מודפסות


הדפסה על חולצות, היא פתרון מצוין במקרים רבים, כמו למשל במקרים בהם מדובר בקייטנות של ילדים, ניתן לחלק לילדים חולצות בצבע אחיד ועליהם ישנו כיתוב של שם בקייטנה בתוספת תמונה או לוגו של הקייטנה. מעבר לכך, הדפסה על חולצות משמשת כמוצר קדם פופולרי ביותר, שהרי חברות המחלקות חולצות בכנסים או באירועים מיוחדים ועליהן מתנוסס לוגו החברה בתוספת סלוגן ופרטי התקשרות, זוכות לחשיפה רבה של המותג.

הדפסה על חולצות     חולצה אדומה עם הדפס


חולצות מודפסות גם כמתנה


הדפסה על חולצות, היא הזדמנות מצוינת להעניק מתנה לאדם אהוב או בן זוג, כך שתוכלו להדפיס כל כיתוב או תמונה על החולצה ולהעניק אותה כמתנה לאדם אהוב, או במקרים של מסיבת סיום בגנים ובבתי ספר, ניתן להעניק לכל ילד חולצה מודפסת עם תמונה שלו כשי מתוק למזכרת מהגן. אם כך ניתן לומר כי לחולצות או יש שימושים רבים ומגוונים גם לחברות וארגונים, למוסדות ציבוריים ופרטיים ועוד. 


כיצד עובד תהליך ההדפסה?


כיום ישנן שיטות שונות להדפסה על חולצות, חלק  טובות ומוצלחות וחלקן פחות. למעשה כל בית דפוס מאמץ שיטה משלו ומשתמש במכשור שונה וחומרים שונים על מנת לבצע את ההדפסות האיכותיות ביותר בזמן קצר ובמהירות רבה. על מנת לבחור בחברה מקצועית, עליכם לוודא כי מדובר בחברה המשתמשת במכשור חדיש לצורך ההדפסה, כך תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו הדפסה איכותית ללא פשרות. 


כמה זה עולה לכם?


מחירי ההדפסות משתנים מחברה לחברה בהתאם לרצונות ולצרכים שלכם, לכן מומלץ לבצע סקר שוק קצר על מנת לאמוד את מחירי השוק ולבדוק עם כמה בתי דפוס את השירותים שהם מציעים, בכל אופן לא מומלץ להתפשר על איכות. 

 

 

 

 

אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ | ציוד משרדי | טל'   03-500-55-55 | פקס   03-550-40-99   | המכתש 6 פינת רחוב החורטים 2 אזור תעשיה חולון | ח.פ 511582264
Logate Technologies | בניית אתרים