הדפסת מדבקות איכותית לכל מטרה

בעידן השיווקי והמודרני המבוסס על שוק חופשי, תחרות הינה חלק אימננטי מהפעילות העסקית ומהקיום הבסיסי של כל בית עסק. על מנת להגיע לתוצאות מרשימות ולקהל לקוחות נרחב, חשוב להתחדש ולפעול באפיקי שיווק ייחודיים ומעניינים. לאחר הדפסה על שלטים והדפסה על מגזינים שונים, הגיע תורן של המדבקות.
מדבקות יעילות למגוון רחב של שימושים ומיקומים כך שניתן לנצל אותן למטרות רבות. במסגרת בניית אסטרטגיה שיווקית, חשוב לקחת בחשבון את ההשפעות של הפרסום הדינאמי ולהשתמש גם באפיקי פרסום אלטרנטיביים. היתרונות הרבים של הדפסת מדבקות מבטיחים פנייה אל קהלי לקוחות שונים וכן גדילה ברווחים באופן בולט בתוך זמן מוגדר.

הדפסת מדבקות מקוריות
פרסום נייד בקלות וביעילות

בניגוד לפרסומים על שלטי חוצות, בעיתונים או על מודעות חוץ, הסטיקרים המהווים פרסום לחברה יכולים להיות פרסום נייד בעל תפוצה גבוהה באזורי הארץ השונים. מאחר ומדבקות תופסות שטח קטן יחסית, ניתן להצמידן ליומנים אישיים, לרכב, לאופניים, לאופנוע, לחנויות, לתיקים, לדלתות ועוד. המדבקות, בניגוד לשלטי חוצות, מאפשרות משחק ו"השתתפות" עצמית של הלקוחות בפרסום. הלקוח בוחר היכן הוא מעוניין להצמיד את המדבקה ובכך לקחת חלק בפרסום.

הדפסת מדבקות - עלויות נמוכות

שלא כמו פרסום בשלטי חוצות ובעיתונים הגדולים, פרסום באמצעות הדפסת מדבקות הינו בין אפיקי השיווק היעילים, הרווחיים והתועלתניים ביותר שישנם. העלויות הכוללות של הדפסת מדבקות אינן משתוות ולו למחצית העלויות של פרסום חוצות. לכן בבחינת האפיק הפרסומי חשוב לקחת בחשבון את התועלות שלו ביחס לעלויות הכוללות.

הדפסת מדבקות משרדיות

פרסום אטרקטיבי ומושך לעין

שלא כמו מודעות חוץ ושלטים מוכרים, המדבקות מהוות אטרקציה ייחודית בשל היותן קטנות וצבעוניות. את המדבקות ניתן לעצב בהתאם ללוגו הייחודי של החברה או לצאת בקמפיין חדשני וליצור אינטראקציה חדשה עם הלקוחות.

כלי פרסום מגוון ואיכותי

רוב הצרכנים בתרבות המערבית המודרנית שבעים מפרסומים שונים ומדרכי השיווק המוכרות. רבים כבר אטומים לפרסומות ולמודעות שונות למיניהן. המדבקות מהוות אלטרנטיבה ייחודית ומעניינת הפותחת את הראש לצורות חשיבה חדשות. הודות למדבקות – לקוחות מגלים עניין מחודש בעיצוב ובשימוש בהן כך שהם מגלים עניין בפרסום – גם אם הוא פחות רלוונטי עבורם.

הדפסת מדבקות מגוונות

 

הדפסת מדבקות מקוריות

הדפסת מדבקות מאפשרת לבחור את הצבע, הסגנון, הצורה והאופי בה תעוצב המדבקה. באופן זה ניתן לבחור כל עיצוב המתאים לציפיות ומהווה אלמנט פרסומי ראוי. אין מדבקה הדומה לחברתה בצבעיה ובסגנון הייחודי לה, כך שניתן להתאים מדבקה ייחודית לכל קמפיין או מוצר באשר הוא.

 

אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ | ציוד משרדי | טל'   03-500-55-55 | פקס   03-550-40-99   | המכתש 6 פינת רחוב החורטים 2 אזור תעשיה חולון | ח.פ 511582264
Logate Technologies | בניית אתרים