איך ממתגים ניירת משרדית?

הזהות המיתוגית של העסק בעלת חשיבות רבה בהדגשת המסר השיווקי ובהבלטת המוצרים. אחרי שגיבשתם עם מעצב לוגו ייחודי לעסק ושפה ויזואלית לרבות קווי המתאר והצבעוניות אפשר להכיל את כל הניירת המשרדית באותה שפה באמצעות עיצוב והדפסת מוצרים שיישאו את הלוגו ואת העיצוב המזוהה עם העסק, כך שברגע שמישהו רואה חשבונית שלכם או מקבל כרטיס ביקור הוא יזהה מיד את העסק או יבין מה אופי הפעילות העסקית.

בתהליך המיתוג נלקחים בחשבון פרמטרים רבים מהזירה התחרותית בה אתם פועלים, הבלטת וייחוד העסק שלכם בהשוואה למתחרים, מסר שתרצו להעביר ורגש שתרצו לעורר בעיצוב ותהליך המיתוג כולל המרת המיתוג לכל המוצרים שרלבנטיים לעסק מעיצוב המשרד עצמו ועד פלאיירים ללקוחות.
ניירת משרדית מהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות היומיומית בין אם מדובר בעיצוב פנקסי קבלות וחשבוניות שנמסרים ללקוחות וספקים ועד מחברות עבודה ממותגות לעובדי החברה. כרטיסי ביקור הם בין הפריטים החשובים ביותר בהם משקיעים חשיבה רבה בתכנון ועיצוב הכרטיס מבחינת גודל נכון (שייכנס לארנק של הלקוח) דרך סוג הנייר הנבחר והגימור המבוקש ועד הטקסט שייכתב על הכרטיס כך שיכלול סלוגן, פרטי התקשרות רלבנטיים או כל משפט אחר שיעורר מחשבה ומעל הכל יבלוט בערמת הכרטיסים או יניע ליצירת קשר.

מיתוג שעושה הבדל גדול


שימו לב בתהליך המיתוג לקונטרסט בין הטקסט לרקע הנבחר, כך שהטקסט לא ייבלע ברקע אלא יודגש על גביו וכן לסוג הפונט הנבחר – האם הוא קריא גם מרחוק? חשבו על אלמנטים ומוטיבים שיתחברו לעולם התוכן של הפעילות העסקית. למשל, הדפסה של ציפורניים לפדיקוריסטית או משקפיים לאופטימטריסט. וודאו שאינכם משתמשים בגודש מילולי שעשוי להכביד בקריאת הכרטיס וחשבו אילו אלמנטים של המיתוג ייכנסו לכרטיס הביקור ומה יתאים ליתר המוצרים, כי נדרשת אדפטציה ייחודית לכל אחד מהמוצרים ועם זאת, הקפידו לשמור על אחידות בעיצוב כמו למשל, בכל כרטסת או מוצר מודפס יישאר הלוגו אבל המשחקים בין הצבעים ישתנו מהמחברות לפנקסים בהתאם לסוג המוצר והשטח. יתכן שתרצו בפנקסים להשתמש בעיצוב פורמאלי יותר ואילו במחברות בעיצוב נועז ומלהיב יותר. בכל מקרה, בדקו אם אכן העיצוב בא לידי ביטוי בדרך שתרצו במיתוג של המוצרים השונים בין אם הלקוח יבין מהו העסק או יקבל את כל הפרטים הרלבנטיים כפי שיש לכתוב על פי חוק (למשל, פרטים חיוניים על קבלות וחשבוניות) יחד עם פרטי העסק או המסר שתרצו להעביר וכל זה תוך שמירה על המיתוג.

הדפסה איכותית ששומרת על המיתוג המרשים

בבואכם למתג ניירת משרדית חשוב לערב חנות ציוד משרדי ממותג שיבנה לכם תיק שפה עיצובית עם כל החומרים הדרושים כך שברגע שתפנו לבית דפוס יהיו לכם כל הקבצים הנדרשים לביצוע הדפסה. תוכלו לבחור בפלטפורמה שמאפשרת לכם להעלות לבד את הקבצים או לעצב בהתאמה אישית כל מוצר של ניירת משרדית מפנקסים ועד שלטים ולשלוח להדפסה בבית דפוס דיגיטלי ששם דגש על איכות הדפסה גבוהה, כך שהמוצר ייראה בדיוק כפי שנראתה הסקיצה שעוצבה עבורו.
זכרו שהקבצים האלה שבידיכם הם נכס חשוב לכל דבר ותוכלו אחר כך להדפיס את הלוגו או כל אלמנט שקשור למיתוג גם על מוצרי קד"ם ופרסום שונים ללקוחות או לעובדים כמו עטים, תיקים ואפילו גאדג'טים למכשיר הסלולארי.

החליטו האם לעצב בעצמכם או לפנות למעצב גרפי וחברת מיתוג שילוו אתכם בתהליך כולל הפקת המוצרים וחפשו גם את הדרכים לחלק ולהעביר הלאה את הפריטים הממותגים בין אם בכנסים מקצועיים או אירועי קידום מכירות או פשוט ללקוחות שמגיעים למשרד.

 

אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ | ציוד משרדי | טל'   03-500-55-55 | פקס   03-550-40-99   | המכתש 6 פינת רחוב החורטים 2 אזור תעשיה חולון | ח.פ 511582264
Logate Technologies | בניית אתרים