כלי כתיבה

חברת אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ מתמחה בייבוא ושיווק כלי כתיבה ולמוסדות וחברות במחירים האטרקטיביים ביותר בשוק.
השימוש המוגבר בטלפונים הניידים, באייפדים ובלפ-טופ, כיומנים אישיים, או לכתיבה ישירה במקום העבודה או בכיתות הלימוד במכללות ואוניברסיטאות, גרם לירידה חדה בביקוש למכשירי כתיבה למיניהם, במיוחד של מוצרי כתיבה.

עם זאת, לא ניתן לענות על מבחנים או למלא שאלונים במשרדים ממשלתיים ללא עטים. אין אדם שלא מחזיק בתיקו או בכיסו, עט או עט-עיפרון.
גם אם הקדמה הטכנולוגית הפחיתה באופן ניכר את השימוש בעטים או מכשירי כתיבה אחרים כמו:
עטים, עפרונות, עטי עפרון וכדומה, מוצרי כתיבה למיניהם, עדיין נחשבים לציוד משרדי נדרש ביותר.

חברת אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ משווקת ציוד משרדי וכלי כתיבה איכותיים במבחר מגוון.
ניתן למצוא בקטלוגים של החברה מגוון של כלי כתיבה הכוללים: עטים, עפרונות, טושים ללוח מחיק, טושים פרמננטיים, עפרונות צבעוניים, ציוד חזרה לבית הספר, מדגשים ועוד.

כלי כתיבה למשרד במחירים מעולים

תוכלו להתרשם באתר של חברת אינפוגרף מהמגוון העשיר של כלי הכתיבה האיכותיים המוצעים במחירים אטרקטיביים למוסדות, חברות וגורמים פרטיים.

חברת אינפוגרף מספקת את הזמנת הציוד למשרד או לבית הלקוח.
לקוחות החברה נהנים מהיתרונות של רכישת ציוד משרדי איכותי, כלי כתיבה למשרד ללא תיווך, ללא צורך ביציאה מהבית, או להתפשר ברכישת ציוד ברמה נמוכה יותר, או במחיר הרבה יותר גבוה ממה שהם התכוונו לשלם עליו.

מכשירי כתיבה משווקים ע"י החברה איכותיים ביותר, ועונים בדרישות הקפדניות של הצרכן הישראלי, שמעוניין לרכוש מוצר איכותי במחיר אמיתי, הוגן ולא מופרז.

חברת אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ מתמחה בהדפסת מוצרי נייר ושיווק ציוד משרדי לעסקים למוסדות וחברות במחירים הטובים ביותר בשוק. בין מוצרינו ניתן למצוא מגוון כלי כתיבה. בקטגוריה זו תוכלו למצוא את המוצרים הבאים: עטים, טושים, עפרונות, מרקרים ועוד מכשירי כתיבה רבים. לא מצאתם את מה שחיפשתם? תנו לנו לעזור לכם, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-500-55-55 ותהנו משירות מהיר ואדיב.

צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-500-55-55
ותהנו משירות מהיר ואדיב ומחירים ללא תחרות!

 

 

 

 

 
אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ | ציוד משרדי | טל'   03-500-55-55 | פקס   03-550-40-99   | המכתש 6 פינת רחוב החורטים 2 אזור תעשיה חולון | ח.פ 511582264
Logate Technologies | בניית אתרים