איזה ציוד מומלץ לשים במשרד חדש לעסק?

מזל טוב! עברתם למשרד חדש! בין אם מדובר בעסק חדש שהקמתם ממש עכשיו, או במעבר משרדי – הגעה למשרד חדש היא תמיד מאורע כייפי ומרגש! ניתנת לכם ההזדמנות להתחיל מחדש ולעצב את חלל העבודה שלכם בדרך הטובה ביותר. לעומת המשרד המבולגן והצפוף שהיה לכם קודם, אתם רוצים הפעם ללמוד מהטעויות שלכם וליצור לעצמכם מרחב בטוח ונעים שיהיה לכם כיף לעבוד בו. בשביל לעשות לכם קצת סדר, ריכזנו עבורכם את הדברים שהמשרד שלכם לא יהיה שלם בלעדיהם.

חותמות מקצועיות

חותמות עם שם העסק שלכם ישמשו אתכם ביומיום בשביל לחתום על מסמכים פורמליים ומכתבים שתעבירו לגורמי העבודה שלכם ואפילו לדפים קטנים שאתם כותבים לעצמכם. מדובר בסמל מקצועי שמעיד על יוקרה של החברה שלכם ויקנה לכם רושם רציני. הזמנת חותמות היא תהליך פשוט למדיי שלא לוקח הרבה זמן – כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק לבחור את עיצוב החותמת ואת התוכן שיהיה כתוב בו.

כלי כתיבה

את הרעיונות הטובים באמת אנחנו לא מקלידים בהתחלה. אין מה לעשות, זה איכשהו תמיד ככה. בשביל לפתח רעיון טוב אנחנו צריכים דף חלק, עט וראש מלא במחשבות. יכול להיות מדובר בסקיצות שנרצה לשרטט, מחשבה שנרצה לפתח ואפילו מספרי טלפון שצריך לחזור אליהם. משרד ללא כלי כתיבה הוא לא משרד שלם, בלי כל קשר לעד כמה המחשב שלכם משוכלל.

שולחן נעים

השולחן שלכם במשרד הולך להיות המרחב המחשבתי שלכם. למרות שזה נשמע קצת מצחיק, לבחירת השולחן יש השפעה משמעותית לדרך שבה המשרד שלכם יראה. לאדם קטן אולי שולחן קטן יכול להספיק, אבל כשחסר על השולחן שלנו מקום אנחנו נרגיש מחנק ויהיה לנו קשה לעבוד.

נפח אחסון

משרד אמיתי חייב להיות מסודר. לא חייב להיות מדובר בארגון מוחלט, אלא בתחושה נעימה שאין צפיפות במרחב העבודה. במעבר למשרד חדש חשוב לוודא שיש מספיק מקומות אחסון בשביל כל הציוד שלנו. בסופו של דבר, אם לא יהיה לנו מספיק נפח אחסון, הדברים ימצאו את דרכם אל השולחן האהוב שלנו ולא יהיה לנו מקום לחשוב ולפתח את הרעיונות שלנו. תחשבו על הדרך שבה אתם הולכים לסדר את המשרד ועל הדברים שאתם מתכננים להביא אליו. רק ככה תוכלו לדעת אם אתם צריכים להוסיף נפח אחסון נוסף.

נימה אישית

בשביל שהמשרד יהיה המשרד שלכם על אמת, חשוב שתגרמו לו להרגיש עבורכם כמו בית. אתם הולכים להעביר בו שעות רבות – התמלאו אותו בדברים שיגרמו לזמן שלכם לעבור בכיף. תוכלו לשים במשרד פוסטר של סרט או להקה שאתם אוהבים, תמונות של המשפחה האהובה שלכם ואפילו להביא את כוס הקפה האהובה שלכם מהבית. מאחלים לכם המון בהצלחה בהתחלה החדשה שלכם, תזכרו שהשמיים הם הגבול.

 

אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ | ציוד משרדי | טל'   03-500-55-55 | פקס   03-550-40-99   | המכתש 6 פינת רחוב החורטים 2 אזור תעשיה חולון | ח.פ 511582264
Logate Technologies | בניית אתרים