9 טיפים לעיצוב משרד קטן או משרד ביתי

כאשר מדובר על עיצוב של משרד קטן או משרד ביתי, יש להתחשב בחלל שיש לרשותנו. לרוב, מדובר על חלל קטן, שנרצה להפיק ממנו את המקסימום גם מהבחינה העיצובית וגם מהבחינה הפונקציונאלית. איך נוכל לעשות זאת בהצלחה? המשיכו בקריאה...

להיפטר מהניירת

במידה ואנחנו רוצים משרד קטן או ביתי שיהיה עם מראה מסודר, עלינו לעשות סדר בניירת ובקלסרים שלנו. כיום, יש כל מיני פתרונות אחסון בהם, תיקיות פלסטיק, תיקיות קרטון, אוגדנים ומגשים. בכל אלה, נוכל לאחסן את הניירת שאנחנו צריכים לשימוש יומיומי.

לעשות סדר בציוד המשרדי

כל משרד, לא משנה אם קטן או גדול, נדרש לציוד משרדי וזאת על מנת שהעבודה השוטפת תוכל להתבצע בצורה יעילה. לשם כך, יש להצטייד בציוד כמו, ראשי דיו למדפסת, כמה חבילות נייר, כלי כתיבה כמו עטים, עפרונות, טושים מדגישים וכו'.

מיכון משרדי ומוצרי חשמל בסיסיים לכל משרד

המשרד צריך להיות מאובזר במדפסת דיו או לייזר (הכל בהתאם לכמות ההדפסות) וכמו כן מכשירים כמו, מגרסת נייר, פקסימיליה, מכונת כריכה, מכונת למינציה וכו'. יש לייעד מקום בחלל, בו יהיו כל המכשירים שהוזכרו לעיל. אגב, אם אין מספיק מקום לכל המכשירים, ניתן גם לרכוש מכשירים משולבים כמו מדפסות משולבות ואז להרוויח מכשיר אחד שכולל מספר פונקציות בתוכו כמו, פקס, מכונת צילום, סורק ומדפסת.

ריהוט למשרד

רצוי להשקיע בריהוט שישדרג משמעותית את העיצוב של החלל כולו. ריהוט כזה כולל כמובן שולחן עבודה, כיסא משרדי, ספריות ברזל מעוצבות בהן ניתן לשים ספרים, חומר מקצועי ופריטי נוי ועוד.

לוותר על המחשב הנייח

מחשב נייח תופס מקום רב וגם יכול לפגוע בעיצוב המשרד וחבל. על כן, ההמלצה היא לעבור למחשב בנייד. במידה והדבר אפשרי כמובן.

לשים דגש על נושא התאורה

אי אפשר לעבוד בחלל שאין בו מספיק אור. על כן, יש לבחור בתאורה שתהיה פרקטית ומצד שני,
גם כזאת שתהיה מעוצבת. כיום, אפשר למצוא המון גופי תאורה שיענו על כל הדרישות.

להשתמש בקירות ארוכים

אם יש לכם קיר ארוך בחלל, אתם תוכלו ליצור משטח עבודה שהוא לא רק נוח ומעוצב, אלא גם פרקטי. המשטח יכלול בתוכו מגירות שיספקו לכם עוד מקומות אחסון.

לנצל חללים שלא חשבתם עליהם

אם המשרד הוא בבית, אז תוכלו לנצל כל מיני חללים כמו, נישה של ארון בגדים, שטח מתחת למדרגות ועוד.

שימוש בגוונים בהירים

אם אתם רוצים לתרום לתחושת מרחב בחלל ובכלל לתחושה של קלילות, העדיפות היא לבחור בגוונים כמו, לבן, אפור בהיר ושמנת. אלו גוונים שמאפיינים עיצוב מינימליסטי ומודרני והם יכולים להשתלב עם כל סוגי הפריטים בחלל.

לסיכום...

המשרד שלנו, בין אם בחוץ ובין אם בבית, הוא המקום בו אנחנו שוהים לא מעט שעות ועל כן, חשוב מאוד שתהיה בו אווירה נעימה וטובה. נסו ליישם את הטיפים שהוזכרו לעיל ותראו כיצד תבחינו בשינויים חיוביים שישפיעו גם על התפוקות שלכם. שיהיה בהצלחה!

 

 

 

אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ | ציוד משרדי | טל'   03-500-55-55 | פקס   03-550-40-99   | המכתש 6 פינת רחוב החורטים 2 אזור תעשיה חולון | ח.פ 511582264
Logate Technologies | בניית אתרים