מדוע רצוי לרכוש את כל הציוד המשרדי במקום אחד?

כל בעל עסק יודע שללא הלקוחות שלו העסק פשוט יפסיק להתקיים. על מנת לשמור על לקוחות מרוצים חשוב להקפיד על מבצעים ותחרויות, בניית תדמית לעסק ושימורה, יצירת מערך שלם של מחלקת שימור לקוחות ובניית אסטרטגיה שיווקית מקצועית. כל אלו מתחייבים על מנת לשמור על יציבות ורווחיות העסק בטווח הארוך. יותר ויותר בעלי עסקים מבינים את החשיבות שבריכוז האספקה אצל ספק אחד. מגוון היתרונות של אופן חלוקה זה הינו רב ומועיל.

ניהול קל יותר 

תודות לריכוז כל הציוד המשרדי אצל ספק אחד קל הרבה יותר לנהל את הסחורה המגיעה לחנות ולזכור אילו מההזמנות הגיעו ואילו לאו. מהם המוצרים הנחשקים ביותר והאם יש מוצרים ספציפיים שלקוחות הזמינו? על ידי ריכוז ההזמנות המשרדיות אצל ספק ספציפי אחד ניתן לשלוט טוב יותר בהזמנות ובתשלומים המועברים אל הספק. במקום מצב בו חלק מהספקים אכן מעבירים את הסחורה ואחרים מעכבים אותה, בחירת ספק אמין אחד מבטיחה עבודה מסודרת ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

הטבות במחיר

בשל ריכוז כל הזמנות הציוד המשרדי אצל חברה אחת, קל הרבה יותר לקבל הנחות והטבות משמעותיות במחיר ההזמנות. ספק אשר יוזמנו ממנו כמויות גדולות של סחורה ישמח להגיע לבית העסק וגם יעניק לו חשיבות גדולה יותר מאשר החשיבות והיחס הניתנים למזמינים בהיקפים קטנים יותר. באופן זה ניתן להפחית משמעותית את ההוצאות החודשיות על הזמנות מספקים וליהנות מאשראי גדול יותר.

לחצו לצפייה בקטלוג ציוד משרדי

סחורה אחידה

סוחרים שונים הינם בעלי איכות ציוד משרדי שונה. יש אשר מייבאים את הציוד המשרדי שלהם מגרמניה ואחרים מייבאים אותו מסין. כל שעל בעל העסק לעשות הוא לבחור את הספק האיכותי ביותר מבחינת איכות, עמידה בזמנים, אספקה, יחסי אנוש ועוד. במקום לקבל חלק מהמוצרים ברמה ירודה וחלק ברמה גבוהה, הזמנת הציוד המשרדי מספק אחד מבטיחה איכות אחידה ברמתה.

אספקה מהירה יותר

כאשר הלקוח הוא לקוח "גדול יותר" המבצע הזמנות גדולות יותר, כך הספק יעניק לו תנאים טובים יותר ויגיע אליו מוקדם וסמוך לתאריך ההזמנה. ריכוז ההזמנות אצל ספק אחד מבטיחה שגם הלקוחות שלכם ייהנו מאספקה זמינה של ציוד משרדי בזמן. במידה ומדובר בחברה – זו תוכל ליהנות מפעילות שוטפת שאינה מופרעת על ידי חוסרים משמעותיים בהזמנות ובציוד.

שיפור היחסים עם הספק

באמצעות הגדלת נפח ההזמנות ניתן לשפר משמעותית את היחסים עם הספק. באופן זה הספק יעניק למזמין תנאים טובים יותר.

לקניה באתר לחץ כאן

 

אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ | ציוד משרדי | טל'   03-500-55-55 | פקס   03-550-40-99   | המכתש 6 פינת רחוב החורטים 2 אזור תעשיה חולון | ח.פ 511582264
Logate Technologies | בניית אתרים