איך לבחור כלים חד פעמיים לעסק

כלים חד פעמיים הם ללא ספק פתרון מושלם לאין ספור סיטואציות בהן אין באפשרותנו לעשות שימוש בכלים רגילים, או כאשר הערך שאנחנו יכולים להשיג באמצעותם גבוה יותר מאשר הערך שניתן להשיג באמצעות הכלים הקבועים. דוגמה טובה לכך יכולה להיות כלים לליל הסדר עם עשרות מוזמנים. במקום להשקיע סכומי ענק ברכישת סרוויסים שלמים ובמקום להשקיע בשעות של שטיפת כלים לאחר ליל הסדר, אפשר פשוט לקנות סטים של כלים חד פעמיים מפוארים ולסיים את הכל במהירות ובזול.

כלים חד פעמיים בעסק חלק מתדמית העסק הן בעיני האורחים והן בעיני העובדים

אחרי שאמרנו את זה, כלים חד פעמיים לעסק הוא עולם מעט שונה מזה של כלים לבית. בעסק נפגשים כמות גדולה של אנשים שהם אינם משפחה, אלא פשוט עובדים זה עם זה, והנטייה היא לעשות שימוש בכלים חד פעמיים ולא בכלים קבועים שכולם עושים בהם שימוש. בעסק, גם כל פריט יכול להשפיע על שורה של גורמים כמו הרושם שהעסק עושה על האורחים המגיעים אליו, והאווירה שנוצרת במקום העבודה עבור העובדים. ישנו הבדל משמעותי בין שתיית קפה אספרסו בעבודה עם כוס חד פעמית חדישה ומעוצבת בדיוק כמו זו שמגישים בבתי קפה, ובין שתיית נס קפה בכוס קלקר פשוטה.

סוגים של כלים חד פעמיים המתאימים לעסק

כמו כן, ישנם דגשים שונים בסוג הכלים החד פעמיים שלהם אתם עשויים להזדקק בעסק לעומת אלו שאתם עשויים להזדקק להם בבית. בבית למשל, אתם תצטרכו צלחות חד פעמיות, סכו"ם חד פעמי, כוסות וכוסות יין חד פעמיות, כלי הגשה, מגשים וקעריות חד פעמיות וכדומה. במשרד לעומת זאת, אתם רוצים להחזיק בעיקר בכוסות חד פעמיות לשתייה חמה ולשתייה קרה, אתם רוצים להחזיק בצלחות חד פעמיות פשוטות שישרתו את העובדים בזמן ארוחות הצהריים, ואתם רוצים להחזיק לפחות סט אחד יוקרתי ודקורטיבי לאירועי חברה, ולאירוח של לקוחות או שותפים חשובים בעסק.

פריט עיצוב לכל דבר

כלי הגשה חד פעמיים גם הם אמורים להיות בעסק, אם כי לצורך אירועי חברה ואירוח בלבד. בכל מקרה, ברכישת כלים חד פעמיים לעסק אתם רוצים להקדיש מחשבה גם למראה והעיצוב של הכלים ולא רק לתפקיד הפונקציונלי שלהם. אתם לא רוצים לערוך אירוע חברה עם כלים פשוטים ובסיסיים, ואתם לא רוצים להגיש ללקוחות חשובים שלכם קפה אספרסו בתוך כוס קלקר. בדיוק כפי שאתם מקדישים מחשבה לתמונות הקיר שאתם תולים, לשטיח מקיר לקיר שאתם מתקינים, לעציצים שאתם מפזרים ברחבי העסק ולכל פריט עיצוב אחר, כך גם עליכם להקדיש את תשומת הלב הראויה לנושא הכלים החד פעמיים בהם אתם מגישים מזון ושתייה לאורחים שלכם, ואשר אותם אתם מעמידים לרשות העובדים לעשות בהם שימוש לאורך שעות העבודה בעסק.

 

 

אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ | ציוד משרדי | טל'   03-500-55-55 | פקס   03-550-40-99   | המכתש 6 פינת רחוב החורטים 2 אזור תעשיה חולון | ח.פ 511582264
Logate Technologies | בניית אתרים