השוני בין הדפסה על חולצות להדפסה על נייר

עולם ההדפסות מכיל בתוכו תורה שלמה של מכשור חדשני וזאת לצד יכולות רבות של הדפסה הן על חולצה והן על נייר, למעשה מדבר בשיטות הדפסה שונות בין השניים ושימוש במכשור וחומרים שונים, אך העיקרון הוא זהה לחלוטין, פשוט להדפיס תמונה או כיתוב אם זה על חולצה או על נייר. 

כיצד מתבצעת הדפסה על חולצה?


ישנן שיטות שונות המיועדות עבור הדפסה על חולצות, חלקן שיטות טובות ומוכרות וחלקן פחות. השיטה הפופולרית כיום היא – שיטת הסימבוליזציה. בשיטה זאת, מבצעים את כל השלבים המקדימים של ההדפסה בשיטת הטרנספר. למעשה במקום להדפיס את הכיתוב או את התמונה על נייר מדבקה מבצעים את ההדפסה על ידי דיו מיוחד ונייר שאינו סופג את הדיו. הדיו למעשה יושב על הנייר עצמו ובזמן חימום הדיו, הוא מועבר באופן ישיר אל החולצה. 

 

הדפסה על חולצות  חולצות מודפסות מיוחדות


כמובן שישנם שיטות נוספות להדפסה על חולצות כמו שיטת המשי, הדפסה דיגיטלית, הדפסה ישירה, הדפסה טרנספר ועוד שיטות שונות המקובלות כיום בשוק, וניתן לראות כי כל ביד דפוס משתמש בשיטות אחרות בהתאם לרצונות לקוחותיהם ובכמות ההדפסה הנדרשת מידי חודש. 


הדפסה על נייר


הדפסה זאת היא הוותיקה ביותר וקיימת בשוק שנים רבות, אך כמובן שלאור הטכנולוגיה ההולכת ומתפתחת, ניתן לראות מכונות דיגיטליות משוכללות המתבססות על אותה שיטת ההדפסה הוותיקה, אך בצורה הרבה יותר נוחה והיא מאפשרת הדפסה מהירה על מגוון רב של דפים בצבעים שונים. למעשה מכונות אלו, נועדו על מנת לעשות לכולם את החיים קלים יותר ומהירים וניתן להדפיס בהן על סוגי נייר רבים.


כיצד תדעו איזו סוג הדפסה מתאימה לכם?


מרוב מגוון הרב של סוגי הדפסה הקיימים בשוק, לעיתים אנשים הולכים מעט לאיבוד ואינם יודעים מה הם באמת צריכים מבחינת סוג ההדפסה, סוג הנייר ועוד פרמטרים שונים, לכן במקרים אלו, חשוב להתייעץ עם חברות הדפסה מקצועיות בעלות וותק רב שיוכלו לתת לכם פתרונות מצוינים לכל מקרה ולהתאים לכם את שיטת ההדפסה ממש כמו כפפה ליד. כמובן שמומלץ לבדוק בכמה חברות ואז להחליט. 

 

אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ | ציוד משרדי | טל'   03-500-55-55 | פקס   03-550-40-99   | המכתש 6 פינת רחוב החורטים 2 אזור תעשיה חולון | ח.פ 511582264
Logate Technologies | בניית אתרים