ציוד משרדי שיעזור לכם להשיג סדר, ארגון וריכוז

בין אתם סטודנטים בעיצומה של תקופת מבחנים מפרכת ובין אתם אנשים שעובדים מהבית, בוודאי הרהרתם ביכולות הריכוז שלכם. מרבית האנשים חושבים כי הם יכולים להוציא מעצמם קצת יותר, אם רק היו מרוכזים יותר, אם היו יודעים לשמור על סדר וארגון ולמקד את המשימות שלהם, והאמת, הם בהחלט צודקים.

ריכוז הולך לאיבוד בשניות, נדרשת מחשבה אחת על מנת להוציא אותנו מפוקוס, ולכן חשוב מאוד לנסות ולמזער ככל הניתן את ההפרעות, בעיקר אלה הפיזיות, אשר עלולות להוביל לאובדן של ריכוז. איך עושים את זה אתם שואלים? בעזרת עזרים פשוטים.

ציוד משרדי מותאם אישית

לא כל אחד בנוי לעבוד עם קלסרים, להפריד נושאים שונים עם חוצצים, לסמן במרקר נושאים עם חשיבות עליונה ולהכניס לתוך שמרדף נושאים מרכזיים. להרבה אנשים אלו נשמעים כמו פתרונות מהעבר הרחוק, אבל את האמת, אלו הפתרונות היעילים ביותר, מדוע? מאחר והם מרכזים את הפוקוס שלנו במקום אחד. כאשר אנחנו שומרים את כל המסמכים שלנו על המחשב או בנייד אז אנחנו חשופים הרבה יותר להסחת דעת. מספיקה הצצה קטנה לשורת החיפוש במחשב והעיניים כבר נודדות לעבר הדפדפן, ומשם הדרך אל הרשתות החברתיות קצרה..

מנגד, כאשר כל כולנו מרוכזים בקלסר שמונח לפנינו אז אין שום סיבה שנמצא את עצמנו נודדים.

ציוד משרדי נוסף ששווה לשקול ולרכוש הם פתקיות ולוח שעם מחיק. אלו מצוינים לצורך שיפור הסדר והארגון. עליהם אתם יכולים לכתוב את משימות היום / השבוע או החודש ולסמן בכל פעם שסיימתם מטלה. היכולת לראות בצורה זמינה מול העיניים את סיום המשימות, מספק לנו מוטיבציה נוספת להמשיך אל היעד הבא. יתרה מכך, זה מפקס אותנו ומאפשר לנו להישיר מבט לעבר הדברים החשובים באמת.

העזרים האחרונים אותם נסקור הם האמצעים שמאפשרים לנו להפחית רעשי רקע. לא תמיד אנחנו נמצאים בסביבה סטרילית ושקטה, אשר מאפשרת לנו לרכז את כל מאמצינו ואת כל הקשב שלנו לעבר משימה יחידה. כאשר אתם נמצאים במשרד רועש, גרים ליד כביש סואן, או חיים עם בן זוג או שותף שמתקשים לשמור על השקט, אז נדרש לכם אמצעי חיצוני שיעזור לכם ליצור סביבה שקטה ככל הניתן והפתרון הקל והיעיל ביותר הוא אטמי אוזניים.

שימו לב כי ישנם מספר סוגים של אטמי אוזניים, כאשר גם אלו הפשוטים ביותר יפחיתו בערך 30% מהרעשים. ניתן למצוא אטמי אוזניים מנייר, סיליקון ואף כאלה שמיוצרים בהתאמה אישית.

לסיכום

אתם קרוב לוודאי צודקים בהנחה שלכם שניתן לשפר את הקשב והריכוז. יצירת סביבה סטרילית באמצעות עזרים היא דרך מצוינת להשיג קצת יותר שליטה על הנעשה ולרכז את כל המשימות במקום אחד, שקט ונגיש.

מוזמנים להציץ באתר ולמצוא את הפתרונות המעולים שיש לנו להציע עבורכם.

 

אינפוגרף מוצרי נייר (1991) בע"מ | ציוד משרדי | טל'   03-500-55-55 | פקס   03-550-40-99   | המכתש 6 פינת רחוב החורטים 2 אזור תעשיה חולון | ח.פ 511582264
Logate Technologies | בניית אתרים